Головна Новини області У Дніпропетровську ховали невідомих бійців

У Дніпропетровську ховали невідомих бійців

0
ПОШИРИТИ

У четвер у Дніпропетровську поховали 11 невідомих бійців, які загинули в зоні АТО, імовірно, це солдати, полеглі під Старобешевим та Іловайськом. Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на церемонію lady-era pills

прощання прийшли городяни, журналісти та представники влади. В останній шлях українських солдатів провели з усіма військовими почестями.

 

За словами першого заступника міського голови Вадима Шебанова, тіла загиблих "сильно обгоріли й впізнання їх неможливе". За законом, вони мають бути поховані протягом 10 днів.

 

"Чужих солдатів не буває, це наші українські солдати, наші герої, які полягли за незалежність. Вічна їм пам'ять! Вічна слава!", – сказав під час церемонії прощання Вадим Шебанов.

Перед похованням загиблих були відібрані всі матеріали для проведення аналізу ДНК. Можливих родичів солдатів влада закликає проходити такі ж аналізи для встановлення спорідненості. У випадку впізнання тіл, близькі зможуть забрати останки для перепоховання або встановити на могилах пам'ятники.

Похорони загиблих проводяться за рахунок міського бюджету.

Джерело: Інтерфакс