Головна Новини області Трагедія: голодна дитина померла

Трагедія: голодна дитина померла

0
ПОШИРИТИ

Прокуратурою Комінтернівського району внесено до ЄРДР повідомлення про кримінальне правопорушення за ст. 166 КК України (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки). Про це  повідомили у прес-службі прокуратури м. Харкова.

Як повідомив прокурор району Денис Мишков, 30-річна жінка, знаючи, що її lady era pills донька тяжко хвора і потребує постійного нагляду і регулярного лікування, не приділяла їй достатньої уваги, через що дитина померла.

"Дівчинка народилася з вадами головного мозку, через які не контролювала відчуття голоду та мала інші неврологічні захворювання. Усі 6 років свого життя дитина стояла на обліку в кількох медичних закладах, проте від лікування та детального обстеження мати відмовлялася, посилаючись на брак коштів. Крім того, жінка не контролювала дієту дочки, визначену лікарями”, — розповів прокурор району.

За його словами, наприкінці серпня, коли мати спала, дитина спожила завелику кількість шкідливої для її здоров’я їжі. До лікарні дівчинка потрапила вже в несвідомому стані і через кілька годин померла.

Наразі триває слідство. Якщо провину матері в смерті дитини буде доведено, жінці загрожує до 5 років позбавлення волі.

Джерело: Магнолія-ТВ