Головна Новини області Терористи стріляють по російському кордоні?

Терористи стріляють по російському кордоні?

0
ПОШИРИТИ

В Свердловському районі терористи із житлових кварталів почали обстріл російського кордону та шахти Червоний Партизан. Про це  на своїй сторінці в «Фейсбук» написала правозахисниця Олена Степова, пише Еспресо.TV.

lady era pills

«Сьогодні робочий день. Діти грали на вулиці. Нікого не попереджали, сирену ніхто не вмикав. В 10-00 терористи виставивши мінометні розрахунки в житлових кварталах м. Червонопартизанськ, сел. Панченкове почали обстріл російського кордону і шахти Червоний Партизан, сил АТО. Люди бояться, оскільки розуміють, у відповідь армія буде бити туди, звідки стріляли – по житловим масивам», – зазначила Степова.

За її словами, чомусь особливо ціляться в шахту.

«Гірники в безкоштовних відпустках. Вуглевидобуток не ведеться. Більш того, на підприємствах енергетики (наприклад на Дніпропетровщині), куди поставлялося  вугілля з наших шахт, зараз закриті поставки і ведеться розмитнення величезної маси вугілля з шахт Ахметова (ТОВ ДТЕК), які перебувають у Росії. Схоже терористи просто допомагають Ахметову розбомбити шахти і закрити їх, щоб не платити шахтарям, не виконувати соцпакет при закритті і звільненні», – висловила припущення правозахисниця.

Вона також повідомила, що шахтарям пропонують працевлаштуватися на підприємствах ТОВ ДТЕК Ахметова до Росії, де, «як вони кажуть в рази менша зарплата і ставляться до них, як до худоби, там немає профспілки і соцпакета».

Джерело: Еспресо