Терміново: якщо тимчасово зібралися ввезти авто, напишіть зобов’язання

  0
  ПОШИРИТИ

  ГУ Міндоходів у Кіровоградській області роз’яснює особливості тимчасового ввезення транспортних засобів на територію України громадянами-резидентами. Тимчасове ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів для особистого користуваннядозволяється терміном до одного року під письмове зобов'язання про їх зворотне вивезення та за умови письмового декларування і сплати всіх митних платежів, передбачених законодавством.

  При перетині кордону громадянин повинен подати митному органу документи,  що підтверджують його право власності на цей автомобіль та реєстрацію даного авто на території відповідної країни.

  Слід зазначити,  що тимчасово ввезений в Україну автомобіль може використовуватися власником виключно для своїх особистих потреб та повинен бути вивезений з України у lady era pills визначений строк. Такий транспортний засіб не може використовуватися для цілей підприємницької діяльності, бути розкомплектованим, а також відчуженим чи переданим у володіння, користування або розпорядження іншим особам.

  У разі втрати чи повного зіпсування тимчасово ввезеного транспортного засобу внаслідок аварії або дії обставин непереборної сили перебіг строку тимчасового ввезення зупиняється за умови надання власником митному органу достатніх доказів його втрати чи зіпсування.

  Звертаємо увагу, що особливості тимчасового ввезення громадянами транспортних засобів особистого користування на митну територію України визначені статтею 380 Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI.

  Джерело: Прес-служба ГУ Міндоходів  у Кіровоградській  області