Головна Новини області Терміново – водіям: туман стоятиме, принаймні, три дні

Терміново – водіям: туман стоятиме, принаймні, три дні

0
ПОШИРИТИ

За повідомленням синоптиків, тумани будуть випробовувати водіїв на уважність принаймні ще три дні. Так, 31 жовтня тумани місцями прогнозують у південній частині, центральних і східних областях. 1-2 листопада – в південній та східній частинах країни вночі та вранці. 

ДАІ звертається до водіїв з проханням врахувати попередження Гідрометцентру, пам’ятати про особливості керування транспортними засобами в умовах  недостатньої видимості.

    Втім, при русі в тумані, складність полягає не тільки в поганій видимості. При тумані відстань до об’єкту здається в декілька разів більшою, ніж є насправді. Тому при попаданні в смугу туману lady era pills водіям необхідно максимально знизити швидкість і збільшити дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду, незалежно від стану дорожнього покриття.

    Крім того, необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (або  протитуманними фарами). Слідкуйте, аби лобове скло під час поїздки весь час залишалось чистим.

    Варто також відмовитися від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій. Пам’ятайте, що в умовах недостатньої видимості обгін заборонено!

    Будьте обережними, неухильно дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху.

Джерело: Прес-служба Департаменту ДАІ МВС України