Головна Новини області Танцювальний Кіровоград приймає “Країну танців”

Танцювальний Кіровоград приймає “Країну танців”

0
ПОШИРИТИ

В Кіровоградській обласній філармонії розпочався обласний етап IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського та Всеукраїнський фестиваль хореографії "Країна танцю". У змаганнях на звання кращого хореографічного колективу взяли участь відомі аматорські та народні хореографічні дитячі колективи з усієї області.Юних учасників змагань привітали директор Департаменту культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації Валентина Животовська та директор Департаменту освіти і науки ОДА Ельза Лещенко.

У вітальному слові Валентина Животовська відзначила, що Кіровоградщина традиційно відома своїми танцювальними талантами. Далеко за межами України знають таких кіровоградських хореографів, як Анатолій Кривохижа, Анатолій Коротков, Віктор Похиленко та Василь Босий, а хореографічні колективи з Кіровоградщини отримують призові місця на численних всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Саме тому обласна влада приділяє велику увагу розвитку хореографічного руху та сприяє розвитку молодіжного танцювального руху на Кіровоградщині. Ельза Лещенко відзначила, що Президент України оголосив 2013-й рік Роком дитячої творчості. У цьому контексті велика увага на державному рівні приділяється не лише залученню дітей до занять спортом та їх охопленню гуртковою роботою, а й до танцювального мистецтва, занять хореографією, адже це один з тих напрямків, що сприяє гармонійному розвитку підростаючого покоління. – Танцювальний рух на Кіровоградщині набув великого поширення, є надзвичайно популярним серед молоді. Завдяки цьому Кіровоград здобув звання танцювальної столиці України, – відзначила посадовець.
А ввечері на сцену обласної філармонії вийшли учасники Всеукраїнського фестивалю хореографії "Країна танцю", які у творчій боротьбі доводитимуть свою майстерність.

Джерело: Кіровоградська обласна державна адміністрація lady era pills