Головна Новини області Світловодським дітям подарували солодощі разом із… дитячим майданчиком

Світловодським дітям подарували солодощі разом із… дитячим майданчиком

0
ПОШИРИТИ

22 листопада на подвір’ї поруч із будинком по вул. Павлова, 18 у Світловодську було гамірно та весело, чувся дитячий сміх та запальна музика. А привернула увагу дітлахів та дорослих урочиста подія для міста – відкриття нового дитячого майданчика,який збудовано на виконання соціальних ініціатив Президента України та регіональної програми «Центральний регіон – 2015». На свято завітали почесні гості – міський голова Юрій Котенко, голова фракції міської організації Партії регіонів Станіслав Маріщенко, депутати міської ради Євген Кармаліта та Василь Мороз. У своїй вітальній промові Юрій Котенко нагадав, що 2013 рік оголошено Президентом України роком дитячої та юнацької творчості. На виконання завдань глави держави дітям приділяється значна увага та всебічна підтримка. «Попри скрутне становище бюджету ми винайшли можливість облаштувати нові майданчики. Поряд з уже відремонтованими 23-ма майданчиками на території міста, житлових масивів Ревівіки та Власівки ми облаштовуємо ще два, і перший відкриваємо сьогодні. Хочу запевнити, що в 2014 році робота в цьому напрямку буде продовжуватися» – наголосив Юрій Миколайович.

Депутат міської ради від даного виборчому округу Василь Мороз розповідає: «Ще у 2010 році під час зустрічі з мешканцями цього мікрорайону всі їхні проблеми були записані, з-поміж інших побажань, і встановлення майданчика. Відтоді, як люди довірили мені представляти їх інтереси в міській раді, я намагаюся виконувати поставлені завдання. Дуже приємно, що завдяки підтримці міського голови Юрія Котенка, депутатського корпусу, голови бюджетної комісії Любов Чекаленко, ми змогли винайти кошти і встановити майданчик в цьому місці, де багато молодих сімей. І приємно, що наші обіцянки не розходяться з ділом».

Після того, як Юрій Котенко та Станіслав Маріщенко виконали почесну місію – lady era pills перерізали символічну червону стрічку, малечу запросили випробувати нові гойдалки та пограти в різноманітні ігри, чим відразу ж і скористалися дітлахи. А для більш піднесеного настрою хлопчикам та дівчаткам роздавали ще й невеличкі солодкі подарунки. Свято закінчилося, але чудове місце для приємного відпочинку і надалі приноситиме радість дітям та дорослим.

Джерело: Світловодська міська рада