Головна Новини області Світловодськ: депутат не захотів, щоб його знімала камера, бо він без краватки

Світловодськ: депутат не захотів, щоб його знімала камера, бо він без краватки

0
ПОШИРИТИ

Чергова сесія Світловодської міської ради розпочалася зі скандалу. Спричинив його помічник депутата Віктора Курочки, який розташував на тринозі камеру для відеозйомки сесії. Пише Правдоруб.

Відразу після прослуховування гімну України, міський голова Юрій Котенко надав слово для заяви голові комісії з питань правопорядку, депутатської етики, діяльності ради, гласності, захисту прав людини та зв’язків з об’єднаннями громадян начальнику ЖЕКу Євгену Кармаліті. Депутат у своєму виступі вимагав припинити відеозйомки. При цьому, він посилався на положення регламенту міської ради про акредитацію ЗМІ. Серед мотивації заборони були аргументи про те, що незрозуміло куди і на які потреби збирається використовувати депутат Курочка відзнятий матеріал. Голова профільної комісії наполягав на тому, що знімати і висвітлювати сесію мають право тільки акредитовані ЗМІ. При цьому, він погоджувався, що усі громадяни мають право бути присутніми на сесії, але проводити відеозйомку не мають права.

Виступ голови комісії спричинив обурення з боку як опозиційних, так і провладних депутатів. Юрій Сапянов поскаржився, що акредитована при міськраді ТРК «Веселка» у своїх репортажах з сесії ніколи не показує виступи за його участі. Винуватець скандалу депутат Курочка аргументував відеозйомку проханням своїх виборців показати їм виступи усіх депутатів. Депутат Макаров категорично висловився проти зйомки, тому що він без краватки і не хоче, що б потім, «… на відео, йому хтось приробив ріжки». Досить різко висловилася з цього приводу директор ТРК «Веселка» депутат Альона Гуртова. Вона звинуватила опозицію у бажанні влаштувати хаос і «разборки». Депутату Курочці порекомендувала сформувати свій канал, отримати ліцензії, пройти акредитацію, а потім уже знімати.

Активну участь у дискусії прийняла секретар ради, яка цитувала регламент ради щодо акредитації ЗМІ. Після сорокапятихвилинної дискусії помічник депутата Курочки припинив зйомку сесії і вийшов із зали.

Після цього, депутати швидко проголосували питання сесії. Фракція ВО «Батьківщини» практично не брала участі у голосуванні. Наприкінці сесії депутатська більшість за пропозиції міського голови проголосували за перенесення депутатських запитів і відповідей на них на наступну сесію, яка буде lady era pills наприкінці лютого наступного року. Серед проголосованих питань були досить суперечливі, які стосувалися затвердження проміжних звітів ліквідаційних комісій ЖЕКів.

Джерело: Правдоруб