Головна Новини «Сталь» (Кам’янське) – «Зірка» (Кропивницький) – 1:1

«Сталь» (Кам’янське) – «Зірка» (Кропивницький) – 1:1

0
ПОШИРИТИ

Унікальний факт для Прем’єр-Ліги: у першому таймі не було завдано жодного-жоднісінького (!) удару в рамку воріт суперника! Усе було інертно і мляво. А ось по перерві все різко змінилося. Спочатку гості забили м’яч головою (Петров). Та за кілька хвилин у гру втрутився суддя Арановський, вилучивши за другу жовту кропивничанина Цюпу. Але ж фол геть не тягнув на жовту!.. Ще за дві хвилини розгублені гості сфолили в карному майданчику, заробивши 11-метровий, який «Сталь» чітко реалізувала. І тут майже одразу бразилець господарів Джонатан брутально штовхнув нашого гравця на бігову доріжку, однак тут Арановський вилучити грубіяна не наважився… Надалі, як не дивно, саме гості не раз могли вийти вперед (Кондраков, Петров), але… Отже, 1:1.