Головна Надзвичайні події Список депутатів міської ради Кропивницького нового скликання

Список депутатів міської ради Кропивницького нового скликання

73
ПОШИРИТИ

Оголошено список зареєстрованих депутатів Кропивницької міської ради Кропивницького району Кіровоградської області VIII  скликання після відмов і нових заяв, повідомляє пресслужба міської ради

Представництво отримають вісім партій: “Пропозиція”, “Слуга народу”, “ЄС”, “Перспектива міста”, “Батьківщина”, “ОПЗЖ”, “Рідне місто” та “Наш край”:

з/п

Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена), по батькові (за наявності) обраного депутата
Назва місцевої організації політичної партії,
від якої обрано депутата
1. Артюх

Олександр Іванович

КІРОВОГРАДСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
2. Бєжан

Михайло Михайлович

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
3. Бірець

Дмитро Миколайович

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
4. Вязовцев

Віталій Володимирович

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
5. Дрига

Вадим Вікторович

КРОПИВНИЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»
6. Зарічна

Анна Анатоліївна

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
7. Згривець

Людмила Федорівна

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
8. Калапа

Сергій Георгійович

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
9. Кліменкова

Наталія Володимирівна

КІРОВОГРАДСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО»
10. Ковальова-Алокілі

Ольга Андріївна

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
11. Колісніченко

Роман Миколайович

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
12. Колтунова

Катерина Сергіївна

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
13. Колюка

Олег Сергійович

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
14. Корнюша

Олександр Петрович

КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
15. Коса

Сергій Анатолійович

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
16. Котляр

Олександр Борисович

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
17. Ларін

Анатолій Сергійович

КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
18. Линченко

Максим Дмитрович

КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
19. Майданюк

Ігор Сергійович

МІСЦЕВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПЕРСПЕКТИВА МІСТА»
20. Мороз

Ольга Андріївна

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
21. Ніжнікова

Анна Олександрівна

КІРОВОГРАДСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
22. Овчінніков

Дмитро Павлович

КІРОВОГРАДСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО»
23. Павленко

Надія Анатоліївна

КІРОВОГРАДСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
24. Романескул

Ірина Володимирівна

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
25. Романів

Людмила Павлівна

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
26. Рубан

Василь Володимирович

КІРОВОГРАДСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
27. Саєнко

Ігор Валерійович

МІСЦЕВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПЕРСПЕКТИВА МІСТА»
28. Санасарян

Рафаель Рафаелович

МІСЦЕВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПЕРСПЕКТИВА МІСТА»
29. Стрижаков

Артем Олегович

МІСЦЕВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПЕРСПЕКТИВА МІСТА»
30. Табалов

Андрій Олександрович

КРОПИВНИЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»
31. Терзов

Дмитро Семенович

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
32. Ткаченко

Олександра Володимирівна

МІСЦЕВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПЕРСПЕКТИВА МІСТА»
33. Хачатрян

Тігран Самвелович

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
34. Цертій

Олександр Миколайович

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
35. Чередніченко

Наталя Юріївна

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»
36. Чибітько

Олександр Андрійович

КІРОВОГРАДСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
37. Шамардін

Олександр Сергійович

КІРОВОГРАДСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО»
38. Шамардіна

Катерина Олексіївна

КІРОВОГРАДСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РІДНЕ МІСТО»
39. Шутка

Валерій Васильович

КРОПИВНИЦЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ»
40. Щербина

Сергій Володимирович

КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
41. Яремчук

Валентина Сергіївна

КІРОВОГРАДСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
42. Яриніч

Костянтин Володимирович

КІРОВОГРАДСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»