Головна Відео Снігові катаклізми в Одеській області (Відео)

Снігові катаклізми в Одеській області (Відео)

0
ПОШИРИТИ

Упродовж доби 3 лютого підрозділи Держслужби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області вилучили зі снігових заметів 26 одиниць автотранспортної техніки (з яких – 23 вантажних автомобіля та 1 мікроавтобус), урятували

38 осіб (з них – 1 дитина). Загиблих та постраждалих немає.  Зокрема близько 09:00 у м. Рені, по вул. Інтернаціональній, за допомогою автомобіля КрАЗ-260 з заметів витягли 18 вантажних автомобілів. О 10:09 поблизу с. Затишшя із залученням автомобіля КамАЗ-4310 надавалась допомога з Снігові катаклізми в Одеській області (Відео)відбуксирування мікроавтобусу та надання допомоги 2 особам. У вечірній час на автошляху Кілія–Червоний, поблизу с. Василівка, з замету витягли позашляховик та надали допомогу 3-м особам (серед них – 5-місячна дитина), які перебували в ньому.

 

Загалом з 20 січня зі снігових заметів на Одещині було вилучено 380 транспортних засобів та надано допомогу 898 особам, які вних перебували. Продовжує працювати спеціальний автомобіль Газ-66 з кунгом для обігріву лінійної бригади Татарбунарського РЕС.

 

lady-era pills

Для розчищення автодоріг населених пунктів залучалася важка інженерна техніка як ДСНС України, так і Міноборони України. До ліквідації наслідків несприятливих погодних умовзалучено 44 чоловіка особового складу та 12 одиниць техніки ГУ ДСНС України в Одеській області; 84 бригади (406 робітників та 154 одиниці техніки ВАТ «Одесаобленерго»); 86 одиниць техніки та 172 працівників Служби автомобільних доріг області; 4 військовослужбовців.

Джерело: ГУ ДСНС України в Одеській області