Головна Новини області Шокуючий випадок: мати довела сина до лікарні

Шокуючий випадок: мати довела сина до лікарні

0
ПОШИРИТИ
Результаты поиска Прокуратура Кіровоградської області

Байдужість горе-матері ледь не спричинила смерть 10-річного сина.    «Як правило, батьки дуже пізно усвідомлюють, що саме вони порушили та не захистили права своєї дитини. І в більшості випадків усвідомлення помилковості настає тоді, коли дитині вже нічим не можна допомогти…» – старший прокурор прокуратури м. Кіровограда Леся Сніцар.

Прокуратура м. Кіровограда вивчивши матеріали за фактом злісного ухилення матері від виконання своїх батьківських обов’язків по догляду за дитиною принципово наполягла на відібранні дитини від матері.

Під час перевірки встановлено, що мати упродовж довгого періоду не реагувала на погіршений стану здоров’я 10-літнього сина й не зважала на пропозиції адміністрації школи на його госпіталізацію для негайного лікування.

При перевірці умов виховання та проживання дитини встановлено, що житло утримується в антисанітарному стані, відсутні умови для проживання та виховання дитини.

Нехтування здоров’ям дитини призвело до тяжких наслідків. Малолітнього у важкому фізичному стані, з порушенням свідомості було вилучено від матері та доставлено до інфекційного відділення інтенсивної терапії Центральної міської лікарні. Лікарі діагностують, що захворювання малолітнього має давність більше ніж 2-3 місяці. Подальша відмова матері від медичної допомоги могла спричинити смерть неповнолітнього.

Наразі малолітній відібраний від опіки матері та потребує тривалої медичної та психологічної допомоги, після чого буде вирішено питання про позбавлення матері батьківських прав.

Прес-служба прокуратури м. Кіровограда lady era pills