Головна Відео Шокуючі кадри: як тітушки “валили ” на землю журналістів, били, забирали камеру,...

Шокуючі кадри: як тітушки “валили ” на землю журналістів, били, забирали камеру, били міліціонерів (Відео)

0
ПОШИРИТИ

Журналісти, які постраждали біля Маріїнського палацу, кажуть що "тітушки" побили також двох міліціонерів. Про це розповів побитий журналіст Дмитро Гнап в ефірі "Громадського телебачення". Він і оператор Яков Любчич поділилися подробицями інциденту:"Перед президентським палацом величезна група "тітушок", готових йти на Майдан. Коли ми запитали, що ви тут робите,відповіді не було"."Вони стоять колонами – вся площа перед Маріїнським палацом. Ми багато чого бачили, але це справило враження", – каже Гнап.

"Їхні ватажки крикнули: "Вали их на землю, забирай камеру". Нападало близько 20-30. Решта 3-4 тисячі оточили нас і спостерігали", – розповів журналіст.
 За словами представників ЗМІ, поблизу не було видно міліції. Гнап каже, що вони знайшли двох міліціонерів, яких попросили допомогти. Але, коли вони підійшли до Маріїнського палацу, "тітушки" побили й цих міліціонерів.

Крім того міліційне керівництво, яке потім розшукали журналісти, пообіцяло побитим міліціонерам… звільнення. Тому що їх, мовляв, попереджали не чіпати "тітушків".

Гнап у прямому ефірі звернувся до міністра МВС з вимогою негайно розібратися в ситуації і повернути правохоронні органи до виконання їхніх обов'язків.

Після ефіру його забрала карета "швидкої lady era pills допомоги". Зараз йому накладають шви на обличчя.

Джерело: Європейська (Українська)  правда