Головна Відео Шок: в хлебе нашли что-то невероятное (Видео)

Шок: в хлебе нашли что-то невероятное (Видео)

2
ПОШИРИТИ

Неожиданный бонус. Семья винничан нашла запеченную мышь в хлебе. Ужасный подарок обнаружили, уже когда съели полбуханки. Сейчас семья – родители и двое маленьких детей – в шоковом состоянии. Они умоляют наказать виновных. Хлеб в киоске на местном базаре Виктор покупает не первый год. Говорит, дети буханки обожают. Накануне к обеду папа принессвеженького. Когда взялись потреблять – едва не лишились сознания.

Виктор Негур, пострадавший:

– Почали їсти, малі, мої діти, їдять його, люблять дуже, та й ми їмо. І вже він був розрізаний ось як ви бачите, отак розрізаний, ну і ще так взяв цей хліб, подивився і там – шерсть. Ну, ілі криса, ілі миша. Ось така ситуація. Синові в мене 2 рочки, дочці п'ять років… От вони їли цей хліб. Дружина їла. Дружина взагалі, коли все це побачила – по-перше їй дуже плохо було.

Шокированный отец, не теряя времени, отвез малышей в больницу сдавать анализы. Утром пошел за объяснениями к продавцам. Они начали оправдываться: мол, хлеб просто перепродают.

– Я сейчас им звоню lady era pills – говорю, решайте этот вопрос. Мне не надо этого всего. Он говорит: Да. Хорошо. Все.

Виктор Негур, пострадавший:

– Вона перехвилювалась, так як я. Вона увійшла в моє положення. Вона вибачалась.

Оказалось, приобретенный Виктором хлеб производят в соседнем регионе. На Хмельнитчине. Владелец пекарни признавать свою вину не спешит.

Михаил, владелец пекарни:

– Це нада висновки. Потому шо скільки вже ми маємо цих слів. Було вже дуже багато провокацій. Розумієте, ми печем хліб без усіляких добавок, розбавітєлєй, раздєлітєлєй. В нас конкуренція. І вже не один раз була ситуація така, шо це доказувало, шо це не наша вина. Я не впевнений. Я не можу відхрещуватись все одно. А може, вона сама туда залізла, може, це на заводі її всунули, може, вона по дорозі десь там запала. Розумієте. Я не можу так це конкретно стверджувати.

Мышью в буханке заинтересовались в санстанции. Хлеб доставили на экспертизу. Результаты проверки обещают передать коллегам из Хмельницкой области.

Александр Мельник, заведующий отделом Винницкой городской санстанции:

– Треба перевіряти виробництво, де здійснюється ця діяльність. На предмет того, чи є порушення технології, якщо сторонні предмети можуть туда потрапляти. Буде направлено матеріали в територіальні органи держсанепідслужби Хмельницької області.

Работников инспекции по защите прав потребителей инцидент шокировал. Говорят, к такому могло привести лишь человеческое нерадение на самом предприятии.

Петр Бевзюк, заместитель руководителя инспекции по вопросам защиты прав потребителей:

– Дуже значне порушення, тому тут треба розглядати питання не накладення штрафних санкцій, бо це само собою накладаються штрафні санкції. Але і призупинити виробництво, для того щоб, тому що там є технологічні порушення. Не можуть гризуни попадати. Це вже край. Це край.

Пострадавший намерен обращаться в суд. И требовать возмещения за самый потрясающий обед в своей жизни.

Источник: НТН