Головна Відео Шок: чоловік стріляв у директора, який його звільнив (Відео)

Шок: чоловік стріляв у директора, який його звільнив (Відео)

0
ПОШИРИТИ

 П'ять років за ґратами. Саме стільки загрожує запорізькому пенсіонерові, що стріляв у директора місцевої філармонії. Трапилось це ще взимку. І ось зараз суд виніс вердикт – винен. Що спонукало 77-річного чоловіка взятися за зброю та чи пробачив його чиновник– в сюжеті наших кореспондентів. Сухарів ще не насушив, але все необхідне вже зібрано. Віктор Трошин на п'ять років сідає в тюрму. Бо поквитався з кривдником – директором філармонії. Зустрівши чиновника в цьому фойє, пенсіонер відкрив вогонь з травматичного пістолета.

Віктор Трошин, пенсіонер:

– Я говорю, Владимир Николаевич, вы возьмете меня на работу? И с этими словами я стреляю ему в лицо. Вот, ему один раз выстрелил, второй я уже – он загораживался lady era pills – я просто так стрелял уже, как говорится, один вдогонку.

Після нападу пенсіонер не втік. Дочекався міліцію та розповів: на злочин пішов, бо директор звільнив його з роботи. У філармонії старенький був сторожем.

Сергій Бордюжа, кореспондент:

– Колишній сторож філармонії запевняє – пістолет знайшов на вулиці. Гуляючи містом, побачив під деревом якийсь пакунок.

Зброя і підштовхнула на злочин, розкаюється Трошин. Суд першої інстанції присудив пенсіонеру п'ять років умовно. Але в апеляційному суді дідуся таки вирішили заґратувати. Про це клопотав жертва нападу.

Володимир Панькін, генеральний директор запорізької філармонії:

– Если он пожилой человек – что, ему позволено решать так вопросы? Получается так, сегодня не одного только Трошина увольняют, так что, каждый должен прибегать к оружию?

Зараз Віктор Трошин – під домашнім арештом. Він подав касаційну скаргу, сподіваючись, що суд вищої інстанції буде поблажливим. Адже йому вже 77.

Джерело: Інтер