Головна Відео Шокирующее ограбление: старенькую женщину спасли соседи (Видео)

Шокирующее ограбление: старенькую женщину спасли соседи (Видео)

0
ПОШИРИТИ
Грабить одиноких пенсионеров стало едва ли не самым распространенным промыслом среди любителей легкой наживы. Последнее такое преступления было совершено в Бердичеве. Там на рассвете двое парней отправились к 79-летней бабушке. Женщину напугали и сильно избили.

Все это – за 880 гривен пенсии и золотое кольцо на руке старушки.
Тонкие стены между квартирами спасают жизни. Так было в Бердичеве, когда к 79-летней пенсионерке пришли грабители и потребовали денег. Шум услышал сосед.
Владимир Михайлович – сосед пострадавшей:
А це якийсь тупіт, шурхіт, і голосна розмова мужчин. Я кажу до жінки: це напевно телевізор, проснулася, нема, що роботи, та й телевізор включила. Та ні, не таке. Можливо, "скора" приїхала та допомогу їй надають. Як я прислухався, то почув таку фразу: "Де гроші?" чи "Давай гроші!", щось таке почулося. І ми відразу прийняли рішення викликати міліцію.
Правоохранители немедленно отреагировали, и через несколько минут уже были в доме старушки. Двух преступников застали на горячем.
Юрий Олефир – руководитель Бердичевского ГО милиции:
При під'їзді слідчо-оперативної групи до зазначеної адреси було помічено невідомого, який вибіг з під'їзду, який тут же був затриманий слідчо-оперативною групою. В подальшому при обстежені цього під'їзду було виявлено в одній з квартир вибиті двері, і в квартирі також був затриманий працівниками чергового наряду інший громадянин.
Сейчас женщина, приходящая в себя от пережитого шока, рассказывает.
Лидия Григорьевна – пострадавшая:
Я проснулася, стоїть мужчина наді мною, стоїть, а потім навалився на мене. Я не можу не поворухнутися, нічого, то він мене вдарив по лиці раз-другий, і каже: "Бабки давай!" Я кажу: "Ондо, я получила пенсію, візьми на столі в мене гроші". Вдарив мене два рази чимось, я не знаю, по лиці. А той став душить мене. І все. Потом у мене кільце було, викрутив його з пальця, зняв кільце.
Задержанные же винят во всем водку.
Задержанный:
Ми просто випили та друг, так сталося, відкрив ті двері та сказав: «Заходь». Та я вже, ну, в стані такому алкогольному, випивші… Я зайшов та начав дивитися, що там є. На столі виявив гроші, вони лежали, я взяв ці гроші. Коли почав виходити, то нас затримала міліція.
Нападающими оказались 28-летний житель Бердичева и его на два года старший приятель, они уже имели проблемы с законом. Сейчас за ограбление старушки преступникам грозит наказание в виде лишения свободы на срок от 4 до 8 лет.
Источник: Канал НТН lady era pills