Головна Новини області Що загрожує Руслані

Що загрожує Руслані

0
ПОШИРИТИ

У ВО "Свобода" заявили, що деякі очільники Всеукраїнського об'єднання "Майдан" перебувають у небезпеці. Зокрема, про це на своїй сторінці у Facebook написав представник "Свободи" Олександр Аронець, коментуючи

побиття народного депутата і одного з координаторів "Майдану" Андрія Іллєнка. "Фактично було здійснено напад на всіх євромайданівців! Але особливо в небезпеці перебувають і інші члени президії "Майдану": Сергій Соболєв, Валерій Пацкан, Руслана Лижичко та Єлизавета Щепетильникова, а також члени ради", – наголосив Аронець.

На його переконання, західні країни мають дати відповідну оцінку вищевказаній події, як "продовження насильницьких дій щодо Майдану lady-era pills зі сторони силовиків".

"Свободівець" також звернув увагу на те, що за кілька годин до нападу на Іллєнка народний депутат-"регіонал" Вадим Колесніченко написав у своєму блозі на "Українській правді" матеріал під назвою "Вимагаю покарати неонацистів", в якому вимагав від міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка покарати того ж Іллєнка.

"У МВС відреагували миттєво", – зауважив Аронець.

Джерело: Gazeta