Головна Новини області Ще над одним керівником нависла загроза звільнення

Ще над одним керівником нависла загроза звільнення

0
ПОШИРИТИ

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення міністру інфраструктури визначитися з відповідністю займаної посади керівника аеропорту "Бориспіль", повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

"А. Яценюк дав доручення міністрові інфраструктури Максиму Бурбаку перевірити стан дотримання законодавства під час проведення конкурсу з надання послуг таксі на державному підприємстві "Міжнародний аеропорт "Бориспіль", – ідеться в повідомленні.

Крім того, глава уряду доручив міністру інфраструктури визначитися щодо відповідності займаної посади керівника аеропорту "Бориспіль".

Як повідомлялося, генеральним директором держпідприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" (Київ) 31 березня цього року призначено Сергій Гомболевського, який раніше обіймав посаду заступника гендиректора аеропорту з виробництва.

Днями в ЗМІ з'явилися повідомлення про нібито порушення з боку керівництва аеропорту, пов'язані з роботою служб таксі.

У прес-релізі аеропорту в четвер із посиланням на експертів ринку таксомотора зазначено, що керівництво аеропорту забезпечило прозорість у проведенні конкурсу з оренди автомобілів таксі й дотримується законодавства в питаннях захисту прав держави, пасажирів і перевізників.

"Завдяки активному впливу керівництва аеропорту інтереси держави, пасажирів і перевізників на таксі буде дотримано майже на всі 100% ", – наведено текст повідомлення на профільному порталі "Таксопорт".

Крім того, в прес-службі "Борисполя" нагадали, що колегія Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету, вивчивши питання, не знайшла порушень у порядку проведення конкурсу й допуску претендентів до участі в конкурсі. У аеропорту пов'язують цю ситуацію з тиском на керівництво в інтересах деяких бізнес-груп.

"Нагадаємо, що впродовж останніх чотирьох місяців на керівництво аеропорту "Бориспіль" чинять постійний тиск, метою якого є розгойдування ситуації на стратегічному об'єкті й лобіювання приватних інтересів конкретних бізнес-угрупувань на шкоду розвитку державного підприємства", – повідомляється в прес-релізі.

ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" – найбільший аеропорт України, обслуговує понад 50% пасажирських авіаперевезень країни. Є членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association, IATA).

Регулярне сполучення із столичного аеропорту здійснюють понад 50 авіакомпаній, що експлуатують понад 100 маршрутів в усьому світі. "Бориспіль" – єдиний український аеропорт, у якому обслуговують далекомагістральні рейси.

Джерело: Інтерфакс ladyera