Головна Новини області Росіянка зв’язала шкарпетки для українських військових

Росіянка зв’язала шкарпетки для українських військових

0
ПОШИРИТИ

Росіянка зв’язала шкарпетки для українських військовихРосіянка з Архангельської області Росії прислала для українських військових шкарпетки, які зв’язала власноруч, та

плащ від дощу. А також додала лист, у якому побажала «щасливої долі тим, хто буде їх носити». Росіянка Тетяна Тутане живе в місті Онега Архангельського краю Росії. Українським питання активно цікавилась ще в часи Майдану, а коли розпочалась анексія Криму, почала шукати точки дотику з українцями. Так вона почала спілкуватися з львів'янкою Тетяною Шпак. «Тетяна написала мені в березні у Facebook. Спільних друзів у нас не було, мене вибрала тому, що я живу у Львові. Вона хотіла знати, що ж насправді відбувається в нашій країні і у Львові зокрема. Відтоді ми активно спілкуємось у соціальних мережах», ­– розповіла ZAXID.NET Тетяна Шпак, на адресу якої і прийшла посилка. За словами жінки, Тетяна Тутане живе активним громадським життям, переймається долею свого міста та країни. На її сторінці у Facebook багато інформації з українських сайтів і далеко не позитивні відгуки на те, що повідомляють російські ЗМІ. А от матеріальний стан росіянки не найкращий, тому навіть невелика посилка є жестом доброї волі та щирих почуттів.

«Бажаю тим, хто це носитиме, довгого та щасливого життя. А вашій Батьківщині – щастя та процвітання. Ваші вояки найкращі. Я захоплююсь ними і молю Бога зберегти їх в бою з варварами», – йдеться у листі. Шкарпетки та плащ львів’янка Тетяна Шпак планує передати волонтерській організації, щоб вони гарантовано потрапили до українських вояків.

За матеріалами http://zaxid.net