Головна Новини області Росіянин з’ясував, чи гинуть його співвітчизники в Україні (Відео)

Росіянин з’ясував, чи гинуть його співвітчизники в Україні (Відео)

0
ПОШИРИТИ

Житель Чебоксар Олексій Сидоров, прочитавши в ЗМІ статтю про російського десантника, загиблого в Україні і таємно похованого на батьківщині, прийняв рішення провести власне розслідування з цього приводу. Громадянин РФ спробував особисто з'ясувати, гинуть російські солдати в Україні.

Він на особистому автотранспорті поїхав у невелике містечко, звідки був родом десантник, для з'ясування правди. До цього жителя Чебоксар спонукала стаття під назвою "Іншої роботи-то немає", опублікована в одній з російських lady era pills газет. У ній розповідалося про те, як загинув 20-річний Антон Туманів з Козьмодем'янська республіки Марій-Ел, передає glavnoe.ua.

Читайте такожВ Пскові напали на депутата, який займався справою загиблих російських десантників

"Подумав, що стаття "на замовлення", так як по ТБ однозначно заявляють, що російських солдатів в Україні немає і не було. Я вирішив перевірити, чи насправді в Козьмодем'янську є вулиця Шмідта, будинок 28, квартира 4. І чи насправді хлопець з Козьмодем'янська загинув в Україні", – пояснив Олексій Сидоров. Що вийшло з особистого розслідування дивіться на відео.

Джерело: УНІАН