Головна Новини області Росія знову заборонить: знайшли шкідника

Росія знову заборонить: знайшли шкідника

0
ПОШИРИТИ

Россільгоспнагляд не виключає введення тимчасових обмежень на ввезення продукції рослинництва з України всіма видами транспорту. Про це повідомляє прес-служба Федеральної служби з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Російської Федерації (Россільгоспнагляд).

Як пояснили в Россільгоспнагляді, обмежувальні заходи може спричинити поширення на території України західного кукурудзяного жука Diabrotica virgifera virgifera Le Conte.

 

Згідно з даними Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, на 1 січня цього року шкідника виявлено в семи областях країни – Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій та Вінницькій, на загальній площі понад 72 тисячі гектарів. lady era pills

Як зазначають у Россільгоспнагляді, 2011-го і 2012 року по два рази було зафіксовано виявлення кукурудзяного жука на українсько-російському кордоні. Водночас проникнення шкідника з території України може відбутися наземним і повітряним транспортом, який перевозить рослинну чи іншу продукцію.

"Беручи до уваги вкрай високий ступінь загрози проникнення кукурудзяного жука на територію Росії і пов'язані із цим ризики, у разі повторного виявлення шкідника у феромонних пастках, встановлених уздовж державного кордону на півдні країни, Россільгоспнагляд не виключає ймовірності введення тимчасових обмежень на ввезення підкарантинної продукції з України всіма видами транспорту", – наголошено в повідомленні.

Джерело:  theinsider.ua