Рівень охоплення кіровоградських дітей позашкільною освітою – понад 80%

  0
  ПОШИРИТИ

  P1920069Упродовж поточного тижня, починаючи з обласного центру і далі в усіх районах, аналізуватимуться результати виконання президентського завдання щодо збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів. Про вимоги до реалізації президентських соціальних ініціатив "Діти – майбутнє України" саме за цим аспектом говорив під час апаратної наради голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко.Як зазначив Андрій Ніколаєнко, Президент України ставить перед владою на місцях завдання створити кожній дитині належні умови для розвитку творчих здібностей, а також довести рівень охоплення дітей позашкільною освітою до 70% та знайти оптимальні шляхи розвитку і модернізації мережі закладів позашкільної освіти.

  – Діти у кожному куточку області, а не тільки у містах чи районних центрах, повинні мати можливість відвідувати гуртки, секції, займатися мистецтвом та спортом, – наголошує керівник області.

  Директор обласного департаменту освіти і науки детально розповіла і про позашкільні lady-era pills заклади області, і про рівень охоплення учнів позаурочною діяльністю. Для Кіровоградщини позашкільна освіта – це більше 89 тисяч дітей, які займаються у різних гуртках і секціях. Якщо детальніше – то це 44 позашкільні навчальні заклади, де розвивають свої  творчі та інтелектуальні здібності більше 50 тис. дітей шкільного віку за усіма напрямками позашкільної освіти (57%); 40 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, де загартовують силу духу і розвивають фізичну силу більше 14 тис. дітей (16%) і 46 початкових мистецьких навчальних закладів у галузі культури, де займаються 7,5 тис. дітей (8,2%).

  – Загалом усіма формами позашкільної освіти в області охоплено 81,4% від загальної кількості дітей шкільного віку, – зазначила Ельза Лещенко. І це при встановленому показнику керівництвом держави на рівні не менше ніж 70%.