Головна Новини області Путін відкликає дозвіл про напад?

Путін відкликає дозвіл про напад?

0
ПОШИРИТИ

Президент Росії Володимир Путін запропонував Раді Федерації скасувати постанову про використання Збройних Сил РФ на території України, повідомив прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков.

"У зв'язку з початком тристоронніх переговорів з даного питання (врегулювання ситуації в східних регіонах України, – ред.) глава держави вніс до Ради Федерації пропозицію про скасування постанови Ради Федерації від 1 березня 2014 № 48-ФЗ про використання Збройних Сил РФ на території Україна", – цитує його ИТАР-ТАСС. lady era pills

За його словами, Путін "сьогодні до відльоту до Відня з офіційним візитом направив до Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації на ім'я голови Ради Федерації Валентини Матвієнко лист, в якому в цілях нормалізації обстановки та врегулювання ситуації у східних регіонах України, а також у зв'язку з початком тристоронніх переговорів з даного питання вніс до Ради Федерації пропозицію про скасування постанови Ради Федерації від 1 березня 2014 № 48-ФЗ про використання Збройних сил РФ на території України".

Постанова СФ від 1 березня давала Путіну згоду "на використання Збройних Сил Російської Федерації на території України до нормалізації суспільно-політичної обстановки в цій країні".

Документ був прийнятий за зверненням президента РФ, "виходячи з інтересів безпеки життя громадян Російської Федерації і особового складу військового контингенту Збройних Сил РФ, що дислокується, відповідно до міжнародного договору, на території України/Автономна Республіка Крим".

Джерело:  theinsider.ua