Головна Новини області Прокуратура: відібрали в купки й віддали громаді

Прокуратура: відібрали в купки й віддали громаді

0
ПОШИРИТИ

Прокуратура відстоює права держави на повернення у розпорядження громади понад 10 га земель лісогосподарського призначення.  В ході здійснення моніторингу незаконних та необґрунтованих судових рішень Світловодською міжрайонною прокуратурою встановлено, що заочним рішенням

Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області безпідставно задоволено позов 5 громадян про визнання права їх сумісної власності на землю площею близько 10 га (території колишнього дитячого табору «Чайка») розташованої ladyera в лісовому масиві на узбережжі р. Дніпро.

      Відповідно до рішення апеляційного суду Кіровоградської області, неправомірне рішення Світловодського міськрайонного суду скасовано, як результат, в задоволенні позовних вимог 5 громадянам про визнання їх права власності на земельні ділянки лісового фонду площею близько 10 га відмовлено в повному обсязі.
      Наразі Світловодською міжрайонною прокуратурою заявлено позов про визнання недійсним державного акту на право власності на земельну ділянку виданого вищезазначеним громадянам.

 Джерело: Прес-служба прокуратури м. Кіровограда