Головна Новини області Постраждалих при падіння літака на Кіровоградщині доправлено до лікарні. Де сам літак?

Постраждалих при падіння літака на Кіровоградщині доправлено до лікарні. Де сам літак?

0
ПОШИРИТИ

Ще 12 жовтня на аеродромі поблизу с. Дмитрівка проводилася ярмарка надлегких літаків.  О 11 годині 35 хвилин до приймального відділення Знам᾽янської ЦРЛ для надання медичної допомоги було доправлено двох громадян, учасників заходів. А саме мешканця м. Знам’янки та мешканця Миколаївськоїобласті. Їх було шпиталізовано до реанімаційного відділення лікарні з тілесними ушкодженнями: закрита черепна-мозкова травма, струс головного мозку, рубана рана лобової частини, закритий перелом стегна.

 Як з’ясувалось, травми чоловіки отримали під час падіння надлегкого літака в якому вони знаходилися. При огляді місця падіння літака було виявлено деталі літального ladyera апарату. Проте до сьогоднішнього дня сам літак, який мав значні пошкодження, не виявлено.

 Велике прохання до всіх, хто мав будь -яке відношення до проведення ярмарки, участі в ній в якості учасників та глядачів, а також очевидців цієї події, а також до тих, у кого збереглися фото- чи відеоматеріали події ,звернутися до лінійного відділу на станції Знам'янка за телефоном 066-791-77-83, 6-54-56.

Джерело: Олександрійські новини