Головна Новини області Попри обстріл, будуть відкривати Будинок дитини

Попри обстріл, будуть відкривати Будинок дитини

0
ПОШИРИТИ

На сторінці Луганської ОДА у Фейсбук з'явилося повідомлення: "Чергова партія гуманітарної допомоги разом з делегацією губернатора Житомирської ОДА Сергієм Машковським прибула до Сєвєродонецька сьогодні, 13 листопада. Доставлено близько 30 тонн гуманітарного вантажу — продукти харчування та теплий одяг. Зазначимо, допомога була надана за участі православної церкви регіону.

Підтримка реалізується в рамках програм для lady-era pills відновлення інфраструктури та допомоги територіям, що постраждали внаслідок бойових дій на Сході. Вони запроваджені заступником Глави Адміністрації Президента України Геннадієм Зубко.

 «Без цієї допомоги ми б не обійшлися. Звісно, що грошей на відбудову всіх структур, яким завдали шкоди бойовики ЛНР, в обласній адміністрації немає. Тому голови ОДА зі всієї України активно залучаються до цієї допомоги. Є добра воля приїхати і вибрати інфраструктуру, яку власними коштами вони будуть відновлювати, за що ми їм дуже вдячні», — зазначив Геннадій Москаль.
 За словами Москаля, першочерговими регіонами є Станично-Луганський, Новоайдарський та Попаснянський райони, м. Щастя та Лисичанськ. Також у Сєвєродонецьку найближчим часом планується створення обласного будинку дитини. tadapox tadalafil dapoxetine
 Було зазначено, що це тільки перша партія гуманітарної допомоги із Житомира, буде ще два таких вантажі.
 «Ми активно залучаємося до цієї справи, і це такий сигнал для інших областей. Території, що постраждали, вони не залишаться наодинці зі своїми проблемами. Однозначно, ми будемо допомагати і будемо сприяти у вирішенні проблем», — зазначив голова Житомирської ОДА Сергій Машковський.
 Губернатор додав, що окрім гуманітарної допомоги, він готовий вже сьогодні визначити об’єкти соціальної інфраструктури, які в подальшому його силами будуть відновлені й запущені до дії. За попередніми даними, це будуть три об’єкти — дві школи та дитячий садочок в м. Попасна."