Головна Відео Померла 20-річна дівчина, яка не подорослішала (Відео)

Померла 20-річна дівчина, яка не подорослішала (Відео)

1
ПОШИРИТИ

У США померла 20-річна Брук Грінберг. Її феномен привернув увагу медиків і генетиків – дівчина не дорослішала. Утім, нічого містичного в цьому немає. Просто 20 років тому Брук народилася недоношеною і важила всього 4 фунти ( 2 кг ). А через вроджений " синдром Х" Брук все життя виглядала і поводилася як 5-річна дитина, чим і зачаровувала оточуючих і лікарів.Протягом декількох років учені досліджували ДНК дівчинки, сподіваючись дізнатися більше про те, як продовжити молодість, але поки розкрити цю таємницю їм не вдалося.  "Вона була для нас джерелом вічної молодості, – сказав на панахиді батько Брук, Говард Грінберг. – Вона навчила нас бути щасливими і радіти кожному прожитому дню". Сім'я Брук, її батьки та сестри, дуже любили дівчинку, і вона відповідала їм взаємністю. Наприклад, найбільше вона любила обніматися і всіляко виявляти свої почуття.

"Вона принесла багато радості своїй сім'ї. Ми всі її обожнювали і поважали її гідність протягом усього її життя. І , знаєте, вона була сильною особистістю ", – зізналася на панахиді мати Брук, Мелані Грінберг.

Зупинка в розвитку Брук сталася десь у віці п'яти років, – повідомили NBC News її батьки. До цього ж моменту вона росла і розвивалася, як звичайна дитина, і ніхто нічого не підозрював. До речі, лікарі порадили містерові і місіс Грінберг готуватися до смерті дівчинки ще кілька років тому. Убиті горем батьки за порадою лікарів відразу ж купили для свого малятка труну і одяг для похорону, lady-era pills але доля розпорядилася інакше і Брук прожила ще кілька років.

Джерело: Gazeta