Подовжено маршрут (Фото)

  0
  ПОШИРИТИ

  generic fluoxetine by mail ladyera Подовжено маршрут (Фото)

  Подовжено шлях маршрутки №500, і тепер мешканці с. Новопетрівки мають можливість швидше доїжджати до міста.

  Відсьогодні маршрут «п’ятисотки» подовжено десь приблизно на 700 м. Уранці та ввечері по 2 години вони курсуватимуть до Новопетрівки і назад – до Кропивницького. Як повідомив начальник юрвідділу Соколівської сільради Сергій Чернов, у такому режимі громадський транспорт працюватиме постійно. Нині маршрут, що називається, обкатують.

   

  Для того, щоб покращити підвезення мешканців, сільська рада разом із депутатом місцевої ради Василем Лунгулом свого часу звернулися до перевізника (кер. – Дмитро Вінницький), який пообіцяв підтримку. Для подовження маршруту було вирішено низку технічних питань. Зокрема, побудовано місток через р. Сугоклею, покладено асфальтове покриття до с. Новопетрівки та встановлено вуличне освітлення. Як зазначив В. Лунгул, у перспективі планується заасфальтувати і вул. Дружби (с. Новопетрівка) та подовжити маршрут «п’ятисотки» до дачного кооперативу.

   

  Мешканці Новопетрівки, треба сказати, дуже задоволені такою турботою. У розмові з нашим кореспондентом говорили, що відчули себе «просто таки білими людьми». Водії нарікають на те, що в них тепер через збіг рейсів може зменшитися пасажиропотік, та це – організаційне питання. Як кажуть у сільраді, потрібно, щоб уранці та ввечері до Новопетрівки їхали всі машини, що працюють на лінії.