Головна Новини області Починалося із запрошення на танець, а закінчилося відділком

Починалося із запрошення на танець, а закінчилося відділком

0
ПОШИРИТИ

На Рівненщині у кав'ярні відпочивало дві компанії: одна святкувала хрестини, інша – просто розважалася. Усі мирно веселилися, поки один із відвідувачів не вирішив запросити на повільний танець дівчину з сусідньої компанії…

Вона йому відмовила, оскільки в кафе прийшла не сама, а разом зі своїм хлопцем. Молодика відмова дівчини обурила, і він почав ображати її та всіх присутніх за столом. Не вдалося врятувати ситуацію і його товаришеві, який намагався вгамувати невдатного кавалера, адже він розійшовся не на жарт. Не стерпівши такої поведінки зухвальця, супутник дівчини вдарив його. Працівники закладу відразу ж натиснули тривожну кнопку, а потерпілий зателефонував до міліції. Наряд групи ladyera затримання Державної служби охорони на місце виклику прибув за лічені секунди та затримав обох винуватців прикрої події. Для дачі пояснень та винесення відповідного процесуального рішення їх було доставлено до Рівненського міського відділу міліції.

Як розповідають працівники даного відпочинкового закладу, вони підтримують 19-річного Вадима, який захищав свою дівчину. Адже потерпілий відкрито спровокував суперника на бійку. Проте, хто в цій ситуації винний, а хто ні, належить з`ясувати слідчим.

Джерело:  УДСО при УМВС України в Рівненській області