Після трьох звитяг – одне очко на трьох

0
ПОШИРИТИ
Зірка Кропивницький

Після трьох перемог кіровоградських команд цього разу вдалося завоювати лише одне очко з 9-ти можливих. Його здобула"Олександрія" на виїзді з охтирським "Нафтовиком-Укрнафтою" – 1 :1, причому гості догравали матч у меншості.М'яч  в олександрійців забив Шевченко.

Головківський "УкрАгроКом" тримався у матчі проти лідера першої ліги – донецького "Олімпіка" – аж до 83-ої хвилини, коли легіонер гостей Іса Шеріф таки вразив ціль. Гості після цього впевнено опанували горішню частину турнірної таблиці.

І, нарешті, про матч, який відбувся у Миколаєві. Уже нас старті господарі відкрили lady-era pills рахунок, але, оговтавшись, "Зірка" зуміла його зрівняти: це зробив Гонщик після флангової передачі Галенка, але миколаївці вперто йшли вперед і на 70-ій хвилині забили переможний м'яч.

Чесно кажучи, якщо рахувати небезпечні моменти, то миколаївці перемогу заслужили.