Головна Надзвичайні події Підсумки візиту Зеленського на Кіровоградщину

Підсумки візиту Зеленського на Кіровоградщину

37
ПОШИРИТИ

Вчора, 27 серпня президент України Володимир Зеленський вперше з моменту ігавгурації приїхав на Кіровоградщину з офіційним візитом.

Прибув пан Зеленський на вертольоті, а зустрічали його представники місткої та обласної ради.

Першою локацією, яку відвідав Зеленський став міський ЦНАП. Відомо, що по Кропивницькому Президент України пересувався на кортежі, який складався з трьох автівок. Самого ж президента возили на автівці марки Mercedes, а охорона пересувалась на Volkswagen.

Після відкриття ЦНАПу, Зеленський вирішив пообідати у місцевому кафе «Ресторація Кропивницьких». Бренд-шеф закладу коментує візит президента так: «Про візит у нашу ресторацію сповістили тільки вчора вночі. Меню було складено у концепції – сучасна українська кухня.

До складу меню входив: пряний оселедець, котлета по-київські, борщ і салат з помідорами та бринзою. На десерт Володимир Зеленський скуштував Львівський сирник та випив морс. Загалом обід Президента пройшов у діловій концепції».

А в цей час, Кропивничани, журналісти та представники влади вже більше 1,5 години чекають на Зеленського на Театральній площі. Для його візиту вибудували сцену та охопили територію залізним парканом.

Так, відбулася презентація Стратегії розвитку регіону до 2027.

«Зізнаюсь, я раніше часто бував у вашій області, але сьогодні це перший саме офіційний візит до Кіровоградщини. Повірте, ті хто планує робочі поїздки глави Держави вже отримали «на горіхи». І вибачте, що так довго до вас їхав. Обіцяю – виправлюсь і буду приїздити регулярно. Тим паче – у вас прекрасна і область, і місто Кропивницький, де сьогодні ми продовжуємо розповідати про стратегії розвитку українських регіонів. Ми разом з вами будуємо нову і сильну Україну. Там, де місцеве самоврядування та успіх кожної області будуть міцним фундаментом розвитку. Там, де кожен мешканець громади буде розуміти – я не сторонній спостерігач, а безпосередній учасник подій. І від моїх дій, моєї позиції, моєї участі у житті регіону залежить – яким буде він та, відповідно, якою буде наша країна. Кіровоградщина має вигідне географічне розташування, а отже хороший транспортний потенціал. Має дуже родючі землі та мінеральні ресурси. Має майбутнє у харчовій промисловості, машинобудуванні, приладобудуванні та Ай-Ті сфері. Саме на ці сильні сторони регіону має бути зроблена ставка. Та, спільно з центральною владою, саме ці переваги мають рухати вперед і область, і країну. На вашій землі розташоване селище міського типу – Добровеличківка. Його вважають географічним центром України. Я щиро бажаю вашому регіону бути не лише географічним, а ще центром процвітання, успішності та заможності», – сказав Президент України Володимир Зеленський.

Також президент представив нового очільника Кіровоградської області Андрія Назаренка.

«А зараз я хочу представити людину, яка безпосередньо буде втілювати у життя стратегію розвитку регіону, – сказав Зеленський. – Це новий очільник Кіровоградської обласної державної адміністрації. Ви знаєте, що історія з його попередником закінчилася, м’яко кажучи, не дуже добре, але дуже справедливо, а точніше – не закінчилася, адже зараз працюють правоохоронні органи».

Він наголосив, що до людей, призначених президентом, буде прикута особлива увага. «Я щиро бажаю новому губернатору пам’ятати про це кожного дня», – додав Володимир Зеленський.

У рамках заходу, окрім стратегії розвитку також представили кандидатiв на мiсцевi вибори вiд партiї “Слуга Народу”:

Михайло Бєжан-депутат мiської ради мiста Кропивницького. Голова Кiровоградського обласного виборчого штабу ПП “Слуга народу”. Балотується на посаду депутата мiськради мiста Кропивницького.

Iгор Волков – голова ради обласного територiального вiддiлення “Асоцiацiя платникiв податкiв України”.  Балотується на посаду депутата облради.

Ольга Ковальова-Алокiлi – засновниця “Хаб Кайдзен”. Балотується на посаду мiського голови мiста Кропивницького.

Володимир Сокирко – начальник виробничого пiдроздiлу служби колiї “Знамьянська дистанцiя захисних лiсонасаджень” регiональної фiлiї “Одеська залiзниця” акцiонерного виробництва Українська залiзниця. Балотується на мiського голову мiста Знамьянка.

Андрiй Малiцький – приватний пiдприємець. Балотується на посаду мiського голови мiста Свiтловодськ.

Анна Зарiчна – приватний пiдприємець, громадська дiячка. Балотується на посаду депутата мiськради мiста Кропивницького.

Антон Шевченко – перший заступник Департаменту надання адмiнпослуг в Кропивницького. Балотується на посаду депутата мiськради мiста Кропивницького.

Сергiй Коса – пенсiонер.  Балотується на посаду депутата мiськради мiста Кропивницького.

Руслан Iванов – директор мiської лiкарнi швидкої допомоги Кропивницького. Балотується на посаду депутата обласної ради.

Андрiй Яровий – приватний пiдприємець, директор ТОВ “Юнiкон”. Балотується на посаду депутата обласної ради.

Юрiй Шклярук – приватний пiдприємець. Балотується на посаду депутата обласної ради.

Максим Собко – голова Устинiвської РДА, депутат Долинської райради. Балотується на посаду депутата обласної ради.

Опісля, Володимир Зеленський відвідав заняття вихованців Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву, після якого вихованці школи подарували Президентові диплом почесного першого дану ступеня майстра та іменний чорний пояс.

Наостанок, президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками місцевого бізнесу та обговорив з ними нагальні проблеми області.

Близько 19:30 вечора Зеленський залишив область авіа транспортом.

Ось таким був візит преЗЕдента до нашої області!