Головна Новини області Підрахунки: Скільки мандатів отримали партії

Підрахунки: Скільки мандатів отримали партії

0
ПОШИРИТИ

За підсумком позачергових парламентських виборів 26 жовтня найбільшу кількість депутатських мандатів отримає партія "Блок Петра Порошенко" – 132.  Про це в lady-era pills ході брифінгу заявив глава ЦВК Михайло Охендовський.

За його словами, партія "Народний Фронт" може розраховувати на 82 мандата, "Об'єднання" Самопоміч "- на 53," Опозиційний блок "- на 29, Радикальна партія Олега Ляшка – на 22 (при цьому всі отримані лише за підсумками виборів в загальнодержавному багатомандатному окрузі), ВО "Батьківщина" – 19.

Крім того, за словами Охендовського, ВО "Свобода" отримає 6 місць в парламенті за мажоритарною складовою виборів, ще по одному мандату – Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна", партії "Всеукраїнське аграрне об'єднання "Заступ", "Правий сектор" та protonix 20 mg buy "Воля" .

При цьому Охендовський підкреслив, що дані озвучені виходячи виключно з попередніх підсумків виборів.
Інфографіка – radiosvoboda.org


Як відомо, за підсумком обробки 100% протоколів, в Раду за партійними списками проходять партії "Народний фронт" (22,14%), "Блок Петра Порошенко" (21,81%), "Самопоміч" (10,97%), "Опозиційний блок" (9,43%), Радикальна партія (7,44%) і "Батьківщина" (5,68%).

Джерело: Українська правда