Головна Новини області Опозиція планує привести на сьогоднішній мітинг за євроінтеграцію рекордну кількість людей

Опозиція планує привести на сьогоднішній мітинг за євроінтеграцію рекордну кількість людей

0
ПОШИРИТИ

Лідер громадського руху "Третя українська республіка", колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко закликав українців взяти владу на центральних вулицях Києва у свої руки. Зокрема, виступаючи перед учасниками мітингу за євроінтеграцію України на столичному Майдані Незалежності, Луценко заявив, що сьогодні

розпочинається дуже важливий день.

"Сьогодні відбудеться вибір між Європою та Азією", – наголосив політик.

За його словами, якщо сьогодні біля пам'ятника Шевченку на акцію за євроасоціацію зберуться "50 тисяч вільних громадян вільної країни, у нас буде щось інше".

"Це вже буде не мітинг. У нас буде подія, яка зможе повернути хід української історії. Якщо нас буде понад 50 тисяч, ми лишаємось тут. Ми залишаємось тут до 29 листопада, коли вирішиться доля євроінтеграції", – зазначив громадський діяч.

"Якщо нас завтра буде 100 тисяч, ми зможемо взяти владу на вулиці", – додав він.

Разом з тим, Луценко попередив, що якщо сьогодні, у неділю, відбудеться малочисельний опозиційний мітинг, це означатиме, що українці не можуть врятувати власну країну.

"Це означатиме, що українська демократія програла", – наголосив політик.

Нагадаємо, 24 листопада, у неділю, опозиція планує вивести на центральні вулиці Києва сотні тисяч учасників. Збір мітингувальників намічений у парку Тараса Шевченка. Хода має розпочатися об 11.30 і пройти за маршрутом: вулиця Володимирська — вулиця Тараса lady-era pills Шевченка — Бесарабська площа — вулиця Хрещатик — Європейська площа, де буде проведено мітинг.

Джерело: Cazeta