Головна Новини області Операція: дітей доправляли літаком

Операція: дітей доправляли літаком

0
ПОШИРИТИ

Літак з викраденими дітьми із Сніжного Донецької області, які незаконно були вивезені на територію РФ, приземлився в Дніпропетровську. Про це повідомляє прес-служба Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Омбудсмен Валерія Лутковська висловила особисту подяку всім, хто допоміг поверненню дітей. Нагадаємо, що Міністерство юстиції подало позов до

Євросуду з прав людини з приводу викрадення терористами дітей-сиріт з міста Сніжного Донецької області.

12 червня вранці з міста Сніжне на оздоровлення в Дніпропетровську область автобусом виїхали 25 дітей-вихованців Сніжнянського дитячого будинку. На виїзді з міста транспорт, який рухався у супроводі автомобіля ДАІ був зупинений. Спецмашину ДАІ відсікли бойовики ДНР, а автобус захопили. Пізніше стало відомо, що автобус перебуває на кордоні з Росією.

У Росії заявили, що дітей-сиріт із Снігового в Ростовську область привезли їх вихователі. Росія ж нібито насильно дітей не утримує. Міністерство юстиції подало позов в Європейський суд з прав людини позов про викрадення терористами дітей-сиріт і їх вивезенні за межі України. Позов поданий по 39-му правилу Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод, що визначає прийняття lady era pills невідкладних заходів реагування.

Джерело: УНІАН