Головна Новини області Олександрія долучиться до безпеки руху

Олександрія долучиться до безпеки руху

0
ПОШИРИТИ

11-17 листопада громадські організації та влада хочуть загострити увагу на проблемі безпеки руху. У рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху за підтримки Кабінету Міністрів України відбудеться чимало різноманітних заходів.  Олександрія — єдина з невеликих міст країни, яка нарівні з Києвом, Харковом, Донецьком, Львовом активно долучиться до цієї громадської ініціативи.Як повідомив Павло Пасенчук, голова громадського формування «Ягуар-2006», в Олександрії Тиждень безпеки дорожнього руху буде відзначений проведенням інформаційної кампанії та профілактичними заходами з питань безпеки дорожнього руху.

 «Ми проводимо ці заходи за участю Державної автомобільної інспекції, намагаємось пояснити людям наскільки важливо виконувати ці нескладні правила, які можуть зберегти життя людини. Це буде і трансляція по місцевому телебаченню спеціальних телевізійних роликів, і поширення інформаційної продукції ladyera серед олександрійців.

 Громадське формування «Ягуар-2006» є офіційним партнером Асоціації безпеки дорожнього руху. Ця всеукраїнська громадська організація багато робить для того, щоб об’єднати громадськість навколо цієї важливої соціальної проблеми. Асоціація є організатором проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні», – відзначив П. Пасенчук.

 Заходи будуть проводитись у рамках Тижня БДР-2013 та Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, оголошених Організацією Обєднаних Націй.
Джерело: Олександрійські новини