Головна Новини області Олександрієць потребує допомоги через обмороження

Олександрієць потребує допомоги через обмороження

0
ПОШИРИТИ

16-річний житель Олександрії потрапив до лікарні з критичним обмороженням кистей рук. Ситуація настільки серйозна, що неповнолітньому загрожує ампутація фаланг на шести пальцях, передає

persha.kr.ua  Він перебуває в травматологічному відділенні міської лікарні № 1 із суботи, 25 січня.  Хлопець навчається в політехнічному коледжі, проживає на 14 -му мікрорайоні. У п’ятницю ввечері він був в одному з олександрійських кафе. Потім з приятелями випив спиртного і вирішив самостійно добиратися додому.

 «Гуляли після кафе, трохи випили. Приблизно об одинадцятій ночі я сам відправився додому. По дорозі вирішив трохи присісти, щоб перепочити, і заснув. Проспав приблизно дві години. Коли прокинувся, одразу викликав таксі і поїхав додому», — розповідає Ігор.

 Зранку підліток прокинувся від болю в кистях. Сильно боліли пальці на лівій руці. Вони покрилися пухирями, як після опіку. Батьки викликали таксі і швидко доставили юнака до лікарні, однак прогноз лікарів песимістичний.

 «У хлопчика обмороження пальців на правій кисті 2-3 ступеня lady-era pills , і на лівій — 3-4 ступеня. Також обморожені обидві стопи , але вони особливого занепокоєння не викликають. Що стосується рук, то слава богу, що воно не поширилося вище, ми відразу думали , що він повністю позбудеться пальців. Зараз ми бачимо, що пальці вдасться зберегти, але нігтьові фаланги на шести пальцях, ймовірно, доведеться видалити. Вони відмирають», — сказав завідувач травматологією Борис Кушка.

 За його словами, ампутація відкладена на тиждень, щоб подивитися на перебіг хвороби, а вже потім приймати рішення. Якщо стан не покращиться і не погіршиться, підліток втратить п’ять верхніх фаланг на лівій кисті і одну — на правій. Це — інвалідність.

 На жаль, хлопець проживає в небагатій і не зовсім благополучній сім’ї. Зараз він потребує дорогі ліки, але взяти їх ніде. Якщо ці рядки читають небайдужі люди, що можуть надати допомогу, то хлопцю потрібні препарати: «Реосорбілакт», «Трентал», «Папаверин». У кого є можливість надати грошову допомогу, необхідно 300 грн. на добу.

Джерело: Олександрійські новини