Головна Новини області Офіційно: кримська міліція про вибух флешки

Офіційно: кримська міліція про вибух флешки

0
ПОШИРИТИ

Про хід розслідування журналістам під час брифінгу розповіли начальник Сімферопольського міського управління міліції полковник міліції Віталій Пашинін та перший заступник начальника – начальник слідчого відділу Сімферопольського міського управління підполковник міліції Денис Сищенко. 30 жовтня до міліціїнадійшло повідомлення від лікарів «швидкої допомоги» про те, що до них з травмами руки, отриманими в результаті вибуху, звернулася 52-річна мешканка Сімферополя. Діагноз: пошкодження верхньої фаланги вказівного пальця правої руки, відділення нігтьової пластини, розрив шкірних поверхонь долоні правої руки.

Як з'ясували прибулі на місце події співробітники міліції, жінка отримала поштою конверт, в lady era pills якому знаходилася комп'ютерна флешка. Щоб подивитися вміст накопичувача, господиня будинку вставила її в ноутбук, після чого стався вибух.

Відомості про дану подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковані за ч. 4 ст. 296 Кримінального Кодексу України (Хуліганство із застосуванням спеціальних пристосувань для заподіяння тілесних ушкоджень). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

За словами начальника Сімферопольського міського управління міліції Віталія Пашиніна, правоохоронці відпрацьовують ряд версій: скоєння правопорушення з хуліганських спонукань, з помсти або пов'язане з підприємницькою діяльністю чоловіка потерпілої. Кому саме призначався конверт із вмістом, поки також невідомо: в адресі були вказані прізвище та ініціали одержувача, які у подружжя збігаються.

– Зараз фрагменти флеш-карти відправлені на вибухотехнічну і хімічну експертизи, щоб з'ясувати, якою небезпечною речовиною був начинений електронний пристрій, її потужність і що саме стало причиною вибуху, – повідомив в ході брифінгу перший заступник начальника – начальник слідчого відділу Сімферопольського МУ Денис Сищенко.

Співробітниками міліції проводяться всі необхідні оперативні та розшукові заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до скоєння даного злочину.

Юлія Зубова СЗГ ГУ МВС України в АР Крим