Головна Новини області Новоукраїнські школярі отримали призові місця

Новоукраїнські школярі отримали призові місця

0
ПОШИРИТИ

13 та 21 лютого в м. Кіровограді проходили два основні етапи обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, в яких прийняли участь 427 учасники з усіх куточків нашої області. Конкурс є щорічним

інтелектуальним змаганням серед учнів 9-11 класів і проходить у три етапи: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт; оцінювання навчальних досягнень із базових дисциплін (контрольна робота) та публічний захист науково-дослідницьких робіт.

Саме таким шляхом  йде виявлення інтелектуально обдарованої молоді та залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, спрямування молоді вже сьогодні  до  активної наукової  діяльності на благо cheap tadalafil india своєї громади .

Новоукраїнщину представляли 20 школярів в семи різних напрямках: Новоукраїнської ЗШ №6 (7 учнів), Новоукраїнської ЗШ №8 (3 учениці), Новоукраїнської гімназії №7 (1 учениця), Глодоської ЗШ (5 учасників, але 7 робіт), Рівнянської ЗШ №7 (2 учениці). Всі вони успішно подолали етапи конкурсу і довели своїми знаннями і наполегливістю, що гідні того, щоб називатися майбутньою науковою елітою України.

 Юні науковці  району  повністю виправдали сподівання своїх вчителів та батьків – отримали 13 призових місць: чотири І ladyera місця, три ІІ та шість ІІІ. Це стало вражаючим, найвагомішим результатом роботи за всю історію діяльності наукового учнівського товариства «Тандем».

Джерело: Районний центр дитячої та юнайцької творчості м. Новоукраїнки