Головна Новини області Новоукраїнські футболісти стали чемпіонами

Новоукраїнські футболісти стали чемпіонами

1
ПОШИРИТИ

Другий рік поспіль ФК "Новоукраїнка" стає чемпіоном Кіровоградщини з футзалу. Цього разу команда з Новоукраїнки достроково за 2 тури до завершення чемпіонату перемогла

у 2-ій лізі, тож наступний сезон розпочне у 1-ій, з cialis 5mg canada якої до когорти найсильніших "Екстра-ліги" залишається один крок.

Граючий тренер, голова районної федерації футболу Олександр Корінний дякує своїм партнерам і водночас підопічним, які вкотре змусили футбольну область говорити з повагою про спортивну Новоукраїнщину: Олександру Тітенку, Дмитру Корінному, Андрію Федотову, Владиславу Козаку, Вадиму Продану, Вадиму Кроту, Артему Щербатюку, Леоніду Косенку, Костянтину Івлєв, Миколі Гусєву, Ігореві Ютишу та Роману Черних, а також за підтримку команди її президента, директора ТОВ "Степ-Агро" Володимира Арсірія. В кубкових баталіях, де команда увійшла до четвірки кращих команд області, сенсаційно перемігши у 1/4 фіналу одного з лідерів "Екстра-ліги" "Нову Поліцію", допомагає керівник ФГ "Землероб" Станіслав Косенко. А те, що наша команда готова до змагань у когорті найсильніших, говорить результат матчу ¼ lady era pills Кубка Кіровоградщини з фут залу, в якому наші земляки перемогли одно з лідерів обласного фут залу – команду «Нова Поліція» з рахунком 5:4 і пробилися до півфіналу найпрестижнішого кубкового турніру. То ж тепер триматимемо кулаки за наших хлопців та, надіємося, у фінальному протистоянні.

Очільник районної федерації футболу привітав зі вдалим дебютом і команду наших земляків із села Рівного «Прометей», яка зайняла високе третє місце серед команд 3-ї ліги обласного чемпіонату, та побажав рівнянням також підвищитися в класі.

Джерело: сайт міськради