Головна Новини області Новоукраїнка прагне відкритості?

Новоукраїнка прагне відкритості?

0
ПОШИРИТИ

24 січня з метою реалізації проекту  Асоціації малих міст України «Доступ до публічної інформації в малих містах України», який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, за наслідками проведеного тренінгу та за

ініціативи міського голови м. Новоукраїнки Олександра Корінного на виконання рішення сесії № 1066 від 14 січня 2014 року при виконавчому комітеті Новоукраїнської міської ради ladyera було створено Громадську раду по взаємодії з міським головою (надалі Громадська рада).

 Також цього дня відбулося установче засідання Громадської ради, під час якого було затверджено Положення про даний дорадчий орган, обрано його голову – Юрія Петровича Козловського (незалежний журналіст), заступником голови став Микола Олексійович Гаращенко (директор Новоукраїнського краєзнавчого музею), а обов’язки секретаря покладено на методиста РЦДЮТ «Зоріт» Ірину Костянтинівну Вакуленко. Нагадаємо, що мета проекту «Доступ до публічної інформації в малих містах України», який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, – сприяння прозорості та відкритості в діяльності органу місцевого самоврядування та залучення громади до вироблення управлінських рішень.

Джерело: Новоукраїнська міська рада