Головна Новини області На виставці показали роботи з мила

На виставці показали роботи з мила

0
ПОШИРИТИ

У перший день листопада у краєзнавчому музеї відкрилася виставка рукодільниць клубу «Олександрійська веселка». За словами майстринь саме осінь надихнула їх на творчість.  На виставці представлені картини та рушники вишиті хрестиком, роботи у техніці декупаж та квілінг, картини з гербарію. Вже традиційнорукодільниці клубу «Олександрійська веселка» виставляють свої роботи на широкий загал, аби їх оцінили відвідувачі музею. Особливість цієї виставки в тому, що підібрані саме осінні мотиви та кольори.  Так, під враженням осінніх кольорів майстриня Марина Півняк створила роботи з соломи та вишила хрестиком кілька картин.

 Осіннє листя вже не перший рік надихає на творчість рукодільницю Лілію Маруфі. Вона створює неймовірні композиції під склом. А листя дерев, квіточки та трави збирає не лише в Олександрії, а й в інших країнах.
 Висушує Лілія Маруфі листя давнім способом – у книгах. І ці її осінні різнокольорові скарби є у кожній кімнаті будинку. Окрім картин із гербарію Лілія Маруфі робить вироби з газет, різнокольорового паперу, природного матеріалу та пише вірші, котрі залюбки слухають на майстер-класах інші члени клубу «Олександрійська веселка».

 Порівняно нова учасниця клубу, рукодільниця Наталя Артюхова, на виставці представила роботу виконану з мила. А розпочинала вона свою творчість із в’язання. Але з часом освоїла інші матеріали та техніки. На сьогодні серед любителів ручної роботи Наталя Артюхова відома, як миловар. Приводом для того аби почати створювати мило вдома, стало бажання вберегти себе та своїх близьких від алергії на миючі засоби.

 Окрім осінньої виставки рукодільниць клубу «Олександрійська веселка», у краєзнавчому музеї, у сусідньому залі, діє виставка робіт студентів училища культури. Неймовірні вітражні роботи, різьба по дереву, об’ємні картини з паперу – все це і не тільки можна побачити на виставці молодих талантів Олександрії.

 Отож краєзнавчий музей працює кожного дня lady era pills крім понеділка, вхід символічний 1 грн – дитячий квиток та 1.50 – дорослий.

Джерело:  Олександрійські новини