Головна Новини області На селищі Новому не хотять дніпровської води

На селищі Новому не хотять дніпровської води

0
ПОШИРИТИ

Учора до депутата Кіровоградської міськради від КПУ Валентини Шаповалової звернулися мешканці сел. Нового з проханням прийти на їхнє зібрання  – громадські слухання – із приводу проблеми, яка  виникла. Це стосується водопостачання селища.

Як відомо, мешканці цього приміського населеного пункту мають власне водопостачання із Обознівської свердловини, функціонування якої забезпечує КП "Теплоенергетик". Нинішній керівник підприємства, генеральний директор С. Кравченко планує свердловину передати на баланс водогону  "Дніпро-Кіровоград". Навіть бере на себе зобов'язання прокласти труби до селища lady era pills й провести туди дніпровську воду. Але люди не згодні.

Селищний голова О. Мельник розповідає, що новенці  багато років користуються водою із свердловин. І хоч вона за ціною така ж, як і в місті, але, на думку людей, дуже чиста. Тож мешканці селища не бажають пити дніпровської води. 

Ось що говорить депутат міської ради В. Шаповалова:

 – Керівник "Теплоенергетик" не надав результатів аналізів  зразків води, тож не переконав. До речі, до мене ще влітку люди зверталися з цим питанням і ми розглядали це на комісії, але остаточного рішення про роз'єднання, врахувавши мій запит, не прийняли. Вирішили, що проблема потребує вивчення. Нині ж ініціативна група почала збирати підписи… А я буду знову  звертатися  до міської ради із депутатським запитом – врахувати побажання людей.

Приблизна вартість прокладення труб сягає 4 млн. грн.