Головна Надзвичайні події На роботу потрібні вчителі – подробиці

На роботу потрібні вчителі – подробиці

10
ПОШИРИТИ

За інформацією обласного центру зайнятості, роботодавці Кіровоградщині офіційно зареєстрували потребу у вчителях закладу загальної середньої освіти.

Сьогодні навчальні  заклади області потребують 8 вчителів. Зареєстрована заробітна плата у всіх  вакансіях для освітніх працівників – 6000 гривень, повідомляє відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Фахівці-педагоги потрібні у Голованівському, Знам’янському та Кропивницькому районах Кіровоградщини.

Зокрема, на роботу до одного з кропивницьких навчальних закладів запрошують вчителя початкових класів закладу загальної середньої освіти. Вимога роботодавця: стаж роботи за професією від 1 року. Також вакантними у Кропивницькому є 3 посади вчителів англійської мови. До стажу роботи кандидатів на посаду роботодавці вимог не ставлять, крім того, усі 3 вакансії призначені для працевлаштування осіб з інвалідністю.

На Голованівщині потрібні 3 вчителя початкових класів закладу загальної середньої освіти, а на Знам’янщині – вчитель географії. Вимог, окрім проходження медичного огляду при прийомі на роботу, роботодавці не ставлять.