Головна Новини області На постраждалий від вибуху будинок буде виділено кошти

На постраждалий від вибуху будинок буде виділено кошти

0
ПОШИРИТИ

lady era pills Обласна влада продовжує пильно стежити за долею аварійного будинку в Маловисківському районі, де на початку осені стався вибух побутового газу. Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов провів позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де вирішувалось питання фінансуванняаварійно-відновлювальних робіт у житловому будинку села Первомайск Маловисківського району

Нагадаємо, що на початку вересня у житловому будинку по вул. Енергетиків у селі Первомайск Маловисківського району стався вибух газоповітряної суміші, внаслідок якого постраждали 3 осіб, пошкоджено 9 квартир, а сам будинок визнано аварійним. Стан будинку і усі рішення щодо його подальшої долі обласна влада одразу ж взяла під пильний контроль.
Наразі з місцевих бюджетів уже виділено певні суми коштів, а саме – з резервного фонду району виділено 50 тис. грн. і 88,967 тис. грн. – із бюджету Плетеноташлицької сільської ради. Але всього на проведення аварійно-відбудовних робіт у будинку за результатами обстеження ПАТ "Кіровоградагропроект" необхідно більше 400 тис. грн.
Відтак, керівництво району звернулось із клопотанням про фінансову допомогу до обласної влади. Саме цей факт і слугував приводом для проведення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісія мала вирішити, яку суму коштів варто виділити із обласного резервного фонду у даній ситуації.
Позиція першого заступника голови облдержадміністрації – незважаючи на те, що усі квартири зазначеного будинку приватизовані, відтак їх власники мають самотужки відновлювати свої помешкання, обласна влада готова допомогти у проведенні першочергових заходів по ліквідації аварійності будинку, для цього з обласного резервного фонду необхідно виділити 250 тисяч гривень. Члени комісії прийняли одностайне рішення про виділення зазначеної суми. Іще одна важлива деталь, яку необхідно витримати перед їх освоєнням – визначитися із головним розпорядником коштів по даному об’єкту – це може бути або управління капітального будівництва облдержадміністрації, або департамент інфраструктури та промисловості ОДА. Певно, що ця організаційна процедура не займе багато часу, бо ж вплив погодних умов, які з приходом холодів не поліпшуватимуться, додаватимуть темпу загальній роботі.

Джерело: Кіровоградська обласна державна адміністрація