Головна Відео На Майдані продовжують стояти мітингувальники (Відео)

На Майдані продовжують стояти мітингувальники (Відео)

0
ПОШИРИТИ

Працівники правоохоронних органів харчуються і гріються у тих же місцях, що й учасники столичного мітингу за євроінтеграцію України, який проходить на Майдані Незалежності. Зокрема, правоохоронці парами або трійками відвідують супермаркет "Billa" у торговому центрі "Глобус", де купують пиріжки та воду. Стоять в однійчерзі із мітингувальниками до кас. Крім того, вони ходять грітись у гастроном на Хрещатику, біля вулиці Городецького, де знову ж таки перетинаються з протестувальниками. При цьому жодних конфліктів між міліціонерами та громадськими активістами поза межами мітингу помічено не було.

Водночас, коли активісти поставили, попри заборону суду, намети біля стели Незалежності, силовики не церемонились з людьми. Вишукувавшись у колону, бійці "Беркуту" прорвались крізь натовп до наметів та вилучили їх. Такою дією вони викликали обурення у присутніх.

Водночас дехто засудив ініціаторів розміщення наметів на Майдані, звинувативши їх у спробі вчинити провокацію.

У свою чергу один із активістів Олексій Гончарук закликав не боятись міліціонерів й пообіцяв оскаржити рішення суду про заборону ставити намети на центральній площі Києва.

Він заявив, що lady era pills якби наметів було більше на Майдані, а люди були сповнені рішучості, то не було б такої критичної ситуації у країні, і акція на підтримку євроінтеграції мала би більший успіх.

"Міліція відреагувала на намети, і що тут страшного? Люди розійдуться, якщо нічого подібного не робити, – наголосив Гончарук. – Не треба нікого боятись".

Джерело: Gazeta