Головна Надзвичайні події На Кіровоградщині знайшли рештки штурмовика часів Другої світової (ФОТО)

На Кіровоградщині знайшли рештки штурмовика часів Другої світової (ФОТО)

88
ПОШИРИТИ

На Кіровоградщині члени історико-пошукового загону «Пошук – Дніпро» Всеукраїнської громадської організації «Народна пам’ять» виявили рештки радянського штурмовика ІЛ-2. Про це повідомляється на сторінці члена пошукової групи Вікторії Сімкіної у Фейсбук.

«За дві доби знайдено сотні фрагментів ІЛ-2. Площа розльоту велика. Нові сигнали вже не шукаємо – відпрацювати б ті, які є на сьогодні. Доведеться повертатися і теж на пару-трійку днів. Сподіваємося, що і тоді не замерзну. З великого і цікавого знайдено: поворотний механізм турелі, лопаті, важіль газу, радіостанцію, фрагменти фюзеляжу і бронеплит, бронескло, частину рами ліхтаря лобового скла, стійку шасі, балансир хвоста ІЛ. Це із того, що я дізналася і встигла записати, поки хлопці обговорювали знахідки», – написала Сімкіна.

«І найголовніше. Наші генії розшуку вже повідомили прізвища членів екіпажу! Виявилося, що кілька років тому, одного з них шукали рідні! Ми їм негайно повідомили. Чекаємо відповіді. Про екіпажі розповім завтра. Історія його без перебільшення, героїчну загибель повинна бути самостійним постом. Щоб нічого не відволікало», – додала Вікторія Сімкіна.