Головна Надзвичайні події На Кіровоградщині витягли три тіла з водойм

На Кіровоградщині витягли три тіла з водойм

4
ПОШИРИТИ

За останні три дні рятувальники витягли три тіла з водойм Світловодського, Гайворонського та Новомиргородського районів. Про це повідомляє Прес-служба У ДСНС у Кіровоградськіій області.

25 липня о 10:08 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у ставку села Каніж Новомиргородського району виявлено загиблу жінку.

Рятувальники 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Новомиргород дістали з води та доправили тіло загиблої на берег. Паспортні дані небіжчиці наразі встановлюються.

26 липня об 11:37 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у водоймі колишнього затопленого кар’єру села Вільне Світловодського району виявлено тіло загиблого чоловіка.

Рятувальники 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Світловодськ дістали тіло загиблого з води та доправили на берег. Загиблий був мешканцем м. Світловодськ 1976 р.н.

26 липня о 17:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у р. Південний Буг с. Олександрівка Гайворонського району виявлено тіло чоловіка та потрібна допомога по вилученню тіла з води. Рятувальники 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Гайворон вилучили тіло загиблого чоловіка 1996 р.н. з водойми та доправили до берега.