Головна COVID-19 Кіровоградська область На Кіровоградщині члени комісій на виборчих дільницях мають пройти тест на коронавірус

На Кіровоградщині члени комісій на виборчих дільницях мають пройти тест на коронавірус

9
ПОШИРИТИ
ANKARA, TURKEY - FEBRUARY 14: In this photo illustration coronavirus (2019-nCoV) positive blood samples are displayed on February 14, 2020 in Ankara, Turkey. ( Aytaç Ünal - Anadolu Agency )

До роботи на спецiальних виборчих дiльницях членiв комiсiй, а також полiцiю та надзвичайникiв допустять лише пiсля негативного ПЛР-тесту. Аналiз робитимуть безкоштовно. Про це повiдомив начальник вiддiлу адмiнiстрування державного реєстру виборцiв апарату ОДА Костянтин Яцук.

«Для роботи на спецiальних виборчих дiльницях, утворених у стацiонарних закладах охорони здоров’я, членам виборчої комiсiї рекомендується не пiзнiше, нiж за 72 години до дня виборiв пройти тестування на наявнiсть Covid-19 методом ПЛР.
Брати участь у роботi виборчої комiсiї можна лише за негативного результату», – уточнив посадовець.
Яцук зазначив, станом на 11 жовтня всього в областi у дiльничних виборчих комiсiях працює 10974 особи, з них 245 – на спецiальних.

«Приблизний розрахунок кiлькостi тестувань, якi необхiдно забезпечити разом iз резервом – 350 одиниць», – додав Костянтин Яцук.

Усього на Кiровоградщинi вiдповiдні територiальні виборчі комiсiї утворили 901 дiльничну виборчу комiсiю, в тому числi 22 – на спецiальних виборчих дiльницях у лiкарняних закладах.