Головна Новини області На Кіровоградщину з’їхалися з усіх міст

На Кіровоградщину з’їхалися з усіх міст

0
ПОШИРИТИ

З 28 по 30 січня в м.Олександрії проходив IV Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті О. О. Скічка. Турнір є традиційним і проводиться щороку в січні.

У 2016 році змагання були приурочені ювілейній даті – колишньому міському голові та пошановувачу спорту мало б виповнитися 70 років.
Віддаючи шану та пам’ять відомому політику, управлінцю місцевого рівня та любителю спорту, до нашого міста цього року приїхало 120 спортсменів з міст: Кіровограда, Києва, Комсомольська, Кременчука, Умані, Кривого Рогу, Дніпропетровська, Світловодська, Полтави, Южноукраїнська, Херсона, Запоріжжя, Броварів, Тирасполя (Молдова) та Олександрії.
Команду Олександрійської ДЮСШ №2 представляли 15 спортсменів.
Чемпіонами турніру серед олександрійців стали: Чорнобривець Акім (60 кг), Стаднік Костянтин (50 кг), Сівко Георгій (76 кг), Фоменко Костянтин (69 кг), Максімов Микита (60 кг), Балуба Вадим (56 кг), Дячок Артем (75 кг).
Срібними призерами стали Короповський Олексій (48 кг), Мороз Максим (64 кг) та Козинець Георгій (75 кг).
Бронзу здобули Тищенко Олег (52 кг), Скорік Денис (50 кг) та Настас Артем (48 кг).
Найкращим боксером турніру у категорії «Молодь» став Максімов Микита.
Вітаємо наших боксерів та бажаємо наступних перемог!