Головна Статті На Кіровоградщині водій автобуса за кермом був п’яним

На Кіровоградщині водій автобуса за кермом був п’яним

2
ПОШИРИТИ
На Кіровоградщині водій автобуса за кермом був п'яним

На території нашого краю тривають профілактичні заходи загальнодержавного місячника безпеки дорожнього руху, у рамках якого поліцейські проводять спеціальні заходи задля зменшення кількості аварійних ситуацій, травмування людей на автошляхах та крадіжок автотранспорту.

Зокрема, правоохоронцями особлива увага приділяється виявленню та припиненню кермування транспортними засобами водіями у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. Проте деякі горе-водії на полишають цієї ганебної звички – звички сісти за кермо напідпитку, не зважаючи на те, що своїми діями вони наражають на небезпеку власні життя та здоров’я, а також життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху.

Черговий такий випадок був зафіксований у місті Новоукраїнка. Під час нагляду за дорожнім рухом поліцейські роти дорожньо-патрульної служби за порушення правил зупинили мікроавтобус «ГАЗ-322132НГ». При спілкуванні з водієм транспортного засобу правоохоронці запідозрили, що останній перебуває за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Після освідчення на алкотестері «Драгер» поліцейські визначили ступінь сп’яніння керманича, який склав 0,64 проміле.

Відносно горе-водія складені відповідні матеріали про адміністративні правопорушення та направлені до судових інстанцій, які і вирішуватимуть його подальшу долю.

Поліція Кіровоградщини вкотре нагадує, що п’яний за кермом – це злочинець! Цінуйте власні життя та здоров’я, а також життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху!

Джерело: Відділ безпеки руху taking two 5mg cialis daily tablets ladyera